E tha më në fund, Loredana: Mozzik është burri im dhe kjo nuk ndryshon

E tha më në fund, Loredana: Mozzik është burri im dhe kjo nuk ndryshon

Mozzik dhe Loredana duket se po shkojnë drejt pajtimit pas ndarjes së bujshme. Përveç faktit që dyshja kanë nisur të komunikojnë më shpesh, tani nuk po i kursejnë as deklaratat publike. Mbrëmjen e djeshme në emisionin “NIN”, Mozzik la të kuptohej se Loredana është e pazëvendësueshme duke u shprehur se me të do bashkëpunonte gjithmonë shtype rekl,am dhe shiko vide,on: