E thotë ish ministri: S.ekreti i errët përse Berisha ra nga pushteti në 2013-ën (Video)

E thotë ish ministri: S.ekreti i errët përse Berisha ra nga pushteti në 2013-ën (Video)

Damian Gjiknuri ka befasuar mbrëmjen e së premtes teksa ka dhënë një arsye shtesë për rrëzimin e Berishës në vitin 2013. Nuk ka të bëjë me rotacionin, apo konsumimin e mandateve nga ish-kryeministri.Gjiknuri shpjegoi në studion e emisionit “Java në RTSH” se ishte pikërisht sektori energjetik ai që ndikoi në largimin e Sali Berishës nga pushtetit ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on ja dhe video: