E TRISHTË/ Koronavirusi i merr jetën biznesmenit të njohur shqiptar

Biznesmeni i njohur shqiptar Astrit Kolli, ka humbur jetën si pasojë e Covid-19.

Pronari i kompanisë Grand Idea, e cila merret me stampime e printime, ka ndërruar jetë nga koronavirusi në moshën 53-vjeçare.

Reagimet në rrjete sociale nga miqtë dhe të afërmit kanë qenë të shumta./tema