E Turpshme! Shikojeni si Ermal Mamaqi ‘tallet’ me Tërmetin, Ja çka publikoi ai…

Ermal Mamaqi, aktoi amator i cili beri buj ne rrethana te cilat ia bene “penalti” te behet VIP beri nje koment me idiotesk qe keni pare ndonjeher. Perderisa bashkqytetaret dhe vellezerit shqipetar humben gjithqka qe kishin, ai gjeti momentin per tu tallur me termetin duke lene anash pasojat qe shkaktoi.
SHPERNDAJENI SA ME SHUME! me p’oshtë shihni postimin e tij.