E vështirë është! Mes Ledrit dhe Flori Mumajesit ja kë e zgjedh Kiara Tito

Së fundmi, e ftuar në emisionin “Ftesë në 5” të moderatores Bieta Sulo ka qenë moderatorja e njohur shqiptare, Kiara Tito. Gjatë intervistës në studio, ajo ka folur për disa detaje të reja nga jeta e saj personale dhe profesionale. Në një moment, Bieta e ka pyetur Kiarën se nëse do t’i jepej mundësia të ishte pjesë e klipit të një artisti kë do të zgjidhte, Flori Mumajesin apo Ledri Vulën. Përgjigjia e Kiarës ka qenë e menjëhershme shtype rekl,am dhe shiko vide,on: