E veshur me kostum të zi, lojtari i Tiranës nuk i reziston dot Ilda Bejlerit, ja se qka i bëri

Moderatorja sportive, Ilda Bejleri, gjithmonë tërheq vëmendjen me foto se*si qe poston herë pas here në rrjetet e saj sociale.

Së fundmi, ajo ka postuar një foto në “Instagram” ku duket me një kostum të zi sportiv, dhe për paraqitjen e saj ka marrë një kompliment të veçantë edhe nga futbollisti i Tiranës, Edon Hasani.

Shkodrani ka befasuar ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on: