Edhe Linda Morina Martohet , burri saj eshte teper ibukur , figur publike .

Edhe Linda Morina Martohet , burri saj eshte teper ibukur , figur publike .

Linda Morina eshte njera nder figurat shum te njohura per publikun shqiptar.

Ajo nganjeher me disa video serioze e per ne shum qesharake ka arritur nje numer te madh te shikimeve dhe komenteve te ndryshme.

Ajo u bë e njohur nga rrjetet sociale, përmes këngëve të saj me tekste ‘spontane’, shkruan ORAinfo shtipe relamen meposhte dhe shiko pamjet do te habiteni