Edhe Messi edhe Ronaldo, ‘bo’mba’ bashkon dy yjet e futbollit

Tereze Kalman nuk është vetëm një modele me forma trupore super seksi dhe që ndiqet nga rreth 200 mijë folloëers në Instagram, por është edhe një fanse e madhe e futbollit.Tereze pëlqen jashtë mase dy yjet e këtij sporti Lionel Messin dhe Cristiano Ronaldo shtype rekl,am dhe shiko vide,on ja dhe video: