Edi Rama “godet“ Ramush Haradinajn, o Ramush do të çoj në gjyq o hajn!

Edi Rama “godet“ Ramush Haradinajn, o Ramush do të çoj në gjyq o hajn!

Edi Rama ka reaguar pas deklaratës së Ramush Haradinajt se Rama, Hashim Thaçi dhe Aleksandër Vuçiq kishin në plan të ndanin Kosovën dhe të merrnin 10 miliardë euro për vete. ”Tani me kryeministrin në largim, del tjetri gogja burrë, që këta do të ndanin 10 miliardë, hedh cdo ditë shifra.Për këtë, Ramush Haradinajn do ta coj në gjyq në Kosovë dhe të vijë para gjykatës e të tregojë se si do të ndaheshin 10 miliardë’’ Ja deklarata e p’lotë: