Edi Rama veç që nuk ‘pu thet’ me Erdoganin…

Kryeministri Edi Rama pas konferencës doli në një deklaratë për shtyp së bashku me presidentin Erdogan ku i pyetur nga gazetari i Top Channel, Muhamed Veliu dha më shumë detaje për takimin.

Ata u dukën të dy të qetë dhe shumë miqësor me njëri tjetrin ndërsa ndanë për Top Channel ato se çfarë diskutuan në gati tre orë takim ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on: