Egzona tronditë politikën shqiptare: U deshtë me u bë lavire për t’u punësua dhe…

Ish-kandidatja për deputete nga Nisma Socialdemokrate, Egzona Muharremi, ka tronditur ish-partinë e saj duke ua zbuluar fëlliqësirat tyre të bëra gjatë kohës kur ishin në pushtet. Përmes një postimi në Facebook, teksa i ka reaguar Albert Krasniqit, zyrtar i Nismën, ua ka publikuar edhe punët e zeza të tyre. Muharremi thotë se në Ministrinë e Tregtisë dhe Industrisë, ku ministër ishte Endrit Shala, u deshtë me u bë lavire e tyre për t’u punësuar aty. Per te pare intervisten e plote shtyp ne rek1amen me poshte