Ekskluzive/ Ç’do ndodhë në Për’Puthen Prime? Eri dhe djali i ri përj ashtohen, Sara largohet nga programi, ja kush është hyrja e re

Një burim i afërt për Real News ka dhënë disa detaje të pazbuluara ende në fakt, që priten të ndodhin në “Përputhen” Prime. Raportohet se konkurrentja e re, Sara është larguar nga programi, ku shkak është bërë hatërmbetjet me Jasminën nga takimi me Andin.

Burimi i sigurt na rrëfen gjithashtu se Eri së bashku me djalin e ri Dorin do të përjashtohen nga programi pas sh e rrit që patën në prapaskenë.

Ndërkohë mësohet se do të ketë dhe një hyrje të re nga vajzat. Nga ana tjetër mësohet se Ana 1 do të jetë sërish opinioniste së bashku me Meridian Ramcaj

Gjithsesi, presim të shohim se ç’do ndodhë nesër/ Real News