Ekskluzive: Mësohet Partia E Vjosa Osmanit, Ajo Prishet Keq Me…

Ish kandidatja për kryeministër ne radhët e LDK-se Vjosa Osmani, është politikania me e përfolur ne këto momente pasi ajo doli kundër qëndrimeve te LDK-se për mocionin e mosbesimit ndaj LVV-se, dhe ajo është duke u kryqëzuar edhe nga aktivistet.Aktivistet e LVV-se, shpesh janë shprehur pro se ajo duhet te kaloje ne partin e tyre, por ka edhe nga kryesia e LVV-se te cilët i kanë dëshiruar mire se ardhje nëse ajo dëshiron.Por vet Vjosa Osmani, ka pergenjeshtuar te gjitha lajmet se ajo do te largohet nga LDK-ja, shtypni me poshtë hapësirën shiko intervistën:$htipe relameen dhe shiko vid,eoo,n me poshte