Ekskluzive: Mësohet partia e Vjosa Osmanit, ajo prishet keq me

Ish kandidatja për kryeministër ne radhët e LDK-se Vjosa Osmani, është politikania me e përfolur ne këto momente pasi ajo doli kundër qëndrimeve te LDK-se për mocionin e mosbesimit ndaj LVV-se, dhe ajo është duke u kryqëzuar edhe nga aktivistet. Por vet Vjosa Osmani, ka pergenjeshtuar te gjitha lajmet se ajo do te largohet nga LDK-ja, shtypni me poshtë hapësirën shiko intervistën: