EKSKLUZIVE : Publikohet vi.deoja Fansi i fut du.art Encës, ja çfarë i bën në koncert live (VIDEO)

Enca është një nga yjet shqiptare më aktive në rrjetet sociale dhe para disa minutash ajo ka postuar një video mjaft provokuese, transmeton Infokusi.com Ajo mbrëmë performoi në qytetin e Prizrenit ku gjatë përformancës këngëtarja është shfaqur mjaft provokuese, duke vallëzuar së bashku me disa fansa të cilëve Enca ua tundë të pasmet dhe ua mundësoj edhe ta ledhatonin……shtyii’pee hapsri’en e mposht’me dhe pri’it 5 seki’onda pr tpar vidjeeonn