Ekskluzive: Robert Berisha kapet mat duke u puthur me ‘të dashurën e re misterioze’ në një kafe në Prishtinë (Video)

Robert Berisha me të dashurën misterioze.Në pamjet mund të vërehet qartë afërsia e këngëtarit me vajzën misterioze, e cila nuk i ndahet për asnjë moment këtij të fundit.Pamjet e siguruar janë shkrepur në një kafene në Prishtinë, e në njërën prej tyre Robert Berisha duket sikur po shkëmben puthje ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on: