Ekskluzive: SHBA-ja ndërhyn, te hënën vjen zarfi për Kryeministër, ja kush është ai (FOTO)

Lidhja Demokratike e Kosovës , AAK dhe PDK pritet që të mbajnë një takim në fundjavë në përpjekjet e tyre për arritjen e marrëveshjes për formimin e qeverisë.Burime të KALLXO.com brenda dy partive kanë bërë të ditur që Mustafa e Thaci do të takohen të shtunën ose të dielën për të diskutuar edhe një herë për ofertat e tyre. Per te pare videon e plote shtypn e rek1amen me poste