Ekskluzive/ Takohen Isa Mustafa e Ramush Haradinaj. Ja kur do behet Daut Haradinaj kryeministër

Isa Mustafa e Ramush Haradinaj kanë patur një takim në orët e para të ditës së sotme. Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se kreu i LDK-së dhe AAK-së kanë diskutuar detajet nga koalicioni i mundshëm mes dy partive. Indeksonline ka kontaktuar Haradinajn, i cili e ka konfirmuar takimin. “Po, kemi patur një takim më Isa Mustafën. Per te pare videon e plote shtyp ne rek1amen me poshte dhe video hapet pas pak