EKSKLUZIVE/ Takohen Mustafa, Haradinaj dhe Limaj – A po e arrijnë marrëveshjen?

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, Ramush Haradinaj i AAK-së dhe lideri i Nisma-s, Fatmir Limaj, janë takuar për të diskutuar për situatën e fundit në vend dhe tejkalimin e ngërçit politik.
Në kohën kur Kosova ka hyrë në afatet kushtetuese për formimin e Qeverisë, pas nomiminimit të kandidatit të Vetëvendosjes, Albin Kurti për kryeministër, tre liderët kanë gjetur kohë për tu takuar. Per te pare video ne takimit dhe se cka u moren vesh shtyp ne re’klamen me poshte