EKSKLUZIVE:Shp.ërthen Rasheli ndaj Ermalit,”Ai id.iot më kë.rcën.oi me vidjeot dhe fotot intme …..!(VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme Rashel Kolaneci i ka lënë të gjithë pa fjalë me deklaratën e saj se Ermal Mamaqi e ka gjuajtur. E ftuar në emisionin “Shiko kush luan” të Luana Vjollcës, Rasheli nuk ka nguruar t’i përgjigjet pyetjes së Ermal Fejzullahut se kush e ka gjuajtur. Ajo tha: “Ermal Mamaqi më ka …”. Këngëtari nuk ka ndalur me kaq, pasi pas kësaj pyetje ai e ka “ngacmuar” dhe më tej duke e pyetur për suksesin që vjen nga, pyet dhe tjera gjera rreth saj me Ermalin .Ajo tha se ai do te me……shtyii’pee hapsri’en e mposht’me dhe pri’it 5 seki’onda pr tpar vidjeeonn