EKSLUSIVE/ Del video nga Moteli ku vd iq plaku i gjilanit 74 vjeqar, ja kush është 22-vjeçarja

Një i moshuar është gjetur pa shenja jete në qytetin e Gjilanit. Policia e Kosovës e ka konfirmuar rastin për Reporteri.net“Një mashkull K/Shqiptar ka raportuar se është gjetur pa shenja jete viktima mashkull K/Shqiptar. Njësit relevante kanë dal në vendin e ngjarjes ku ekipi mjekësor e ka konstatuar vdekjen e viktimës. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion”, ka deklaruar Ismet Hashani zëdhënës i Policisë rajonale të Gjilanit shtyp ne rke lame dhe shih videon e plote.