EKSLUSIVE: Djaloshi nga Prishtina nuk ka të ndalur publikon tjetrën VIDEO me Arbeniten e Feros

Pak muaj më parë çifti i njohur Arbenita-Fero janë ndarë. Por mbrëmë Arbenita postoi një fotografi krahas Feros, me të cilën na bën me dije se ata janë bashkuar përsëri, shkruan Indeksonline.
Në një faqe në Instagram, është publikuar një video e Arbenitës ku shihet se puthet me një mashkull, por ai nuk është Fero shtype rekl,am dhe shiko vide,on ja dhe video tjeter ekeni me poshte: