EKSLUZIVE – E besoni apo jo? Vetëvendosja kërkoi këto ditë koalicion me PDK’në

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, në një intervistë ka zbuluar se Lëvizja Vetëvendosje i ka kërkuar Veselit këto ditë që të formohet një koalicion në mes VV’së dhe PDK’së.

“Vetëvendosja kërkoi këto ditë koalicion me PDK’në”, ka thënë Veseli në një intervistë për “Reporteri”, që do të transmetohet sonte shtype rek,lamen shikoni vjideon e shumepritur..