EKZLUZIVE / Pas 8 mujash publikohet Video e Nora Istrefit me avokatin e njohur Kosovarë…

Këngët e saj thuajse gjithmonë shndërrohen në hite, porse Nora Istrefi është e njohur edhe për dukjen dhe figurën trupore.Shtype relamen dhe shiko pamjet ekskluzive vetem per ju Gjatë kësaj fundjave, 33-vjeçarja i ka shpërndarë disa fotografi në rrjetet sociale, ku ka pozuar me fustan të shkurtër dhe me gjoksin në plan të parë.Shtype relamen dhe shiko pamjet ekskluzive vetem per ju ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on e me posht