Eliona e “Zjarr TV” shfaqet tejet e zjarrtë, por kush po ja bënë… (Video)

Aktorja nga Tirana Eliona Pitarka përveç që ka një karrierë mediatike ajo ka qejf edhe të shquhet për linjat e saj të zjarrëta, shkruan “InfoKosova”.Eliona një vajzë e cila në pamje të parë duket shumë e thjeshtë, ajo thellë në vete fsheh një vajzë shumë atraktive ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on: