Elmira ‘injoron’ lojtarët e Kosovës, ja cili futbollist ia ‘dridh’ zemrën

E cilësuar si një nga moderatoret më simpatike të sportit në Kosovë, Elmira Sadrija ka qenë e ftuar në emisionin ‘Ftesë në 5’në Top Channel.Prezantuesja e SuperSport Kosovës, ka folur për jetën private dhe profesionale në emisionin e Bieta Sulos, shkruan AlbanienshowKur jemi tek Bieta, ajo gjatë emisionit i bëri edhe disa pyetje të ‘vështira’ ish prezantueses së Klanit shtype rekl,am dhe shiko vide,on: