Elton Ilirjani thyen tabutë: Puthet me një mashkull në mes të emisionit

Elton Ilirjani thyen tabutë: Puthet me një mashkull në mes të emisionit

Sot ishte dita e fundit në Shqipëri pasi ai është nisur për në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ku dhe ka ndërtuar jetën.Ai ka ftuar në studio një burrë të veshur me një kostum të zi, i cili në fytyrë mbante një maskë për të mbajtur të fshehur identitetin. Sapo ai u fut në studio, biznesmeni tepelenas u ngrit nga karrigia e tij dhe dy djemtë shkëmbyen një të puthur buzë më buzë shtype rekl,am dhe shiko vide,on: