Elvana Gjata hedh pas krahëve ngjarjen e tme.rrshme ne ish Bllok, i fejuari investon miliona për ta bërë të famshme në Europë(Foto)

Këngëtarja e njohur Elvana Gjata duket se e ka hedhur pas krahëve të shkuarën e errët, për t’u rikthyer më fuqishëm në karrierën si këngëtare. Emri i saj u prezantua nga moderatorja Alketa Vejsiu dhe regjisorja Vera Grabocka, si surpriza e Festivalit të Këngës në Radio Televizionin Shqiptar për këtë edicion të ’58-të ja dhe video ku ajo rrefehet shtype rekl,am dhe shiko vide,on: