Elvisi sqaron të vërtetën e telefonatës që tr onditi Shqiptarinë! Ka një kërkesë për Shqiptarët! (Video)

Elvisi sqaron te verteten e telefonates qe tronditi Shqiptarine! Ka nje kerkese per Shqiptaret! Ishte LIVE ne emision “MISIONI PER THUMANEN” dhe nje nga thirrjet e shumta, i beri me lot te gjithe ne studio, nje njeri me semundje te rende, dhe pak gjasa per jete dhuron 35 mije euro per familjet e prekura nga Termeti
Shttypja relamen dhe shiko pamje ekskluzive vetem per ju…