Enca Haxhia sqaron më në fund ‘live’ mosmarrëveshjet me Noizyn,Ai filloi te me vardiset dhe… (Video)

Enca Haxhia ka folur për herë të parë rreth mosmarrëveshjeve me Noizyn. Këngëtarja Enca Haxhia në një intervistë për NIN ka folur për të parën herë rreth mosmarrëveshjeve që ka pasur me reperin Noizy, me të cilin dikur ka bashkëpunuar dhe e ka konsideruar mik, shkruan lajmi.net.Enca në emisionin në fjalë la të kuptohet se nuk ka inate me Noizyn ani pse i kanë prishur raportet.$htype relamen meposhte dhe shiko emisionin mu ate pjese kur Enca flet pe mosmarrveshjen me noizyn ai filloi te me vardiset dhe