Enca heq dorë nga meshkujt, bën namin me femrat

Vetëm një ditë pas publikimit, Enca ka bërë namin me këngën e re. “Mwah” titullohet projekti i ri muzikor që ka sjellë Enca.Artistja ka punuar vetë për tekstin dhe muzikën e këngës tepër ritmike që mund të pushtojë shumë shpejt klubet e natës.
Ndryshe nga herët e tjera, klipi muzikor nuk ka asnjë mashkull, por është i mbushur me vajza kërcimtare që i bashkohen Encës me koreografi të ndryshme shtype rekl,am dhe shiko vide,on: