Enca th ekson linjat trupore në kostumin e ngushtë s exy (Video)

Enca Haxhia ka ndarë me ndjekësit një fotografi atraktive, në të cilën u shfaq me një kostum të ngushtë, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja, ishte veshur me kostum ngjyrë leopardi, teksa në fokus e kishte si çdo herë gj oksin bo mbastik.

Për ndryshe, projekti i fundit muzikor nga Enca Haxhia është “Jealous”, këngë kjo e shoqëruar edhe me videoklip shtype rekl,am dhe shiko vide,on: