Enca vazhdon të sjell imazhe provokuese nga xhirimet e klipit të ri

Enca vazhdon të sjell imazhe provokuese nga xhirimet e klipit të ri

Ajo është njëra prej këngëtareve më të pëlqyera në trevat shqiptare dhe rrëmben vëmendje pothuajse sa herë që publikon imazhe në rrjetet sociale.Fjala është për artisten nga Shqipëria, Enca Haxhia, e cila është në përgatitje të një projekti të ri muzikor të titulluar “Mwah”.Derisa akoma është duke xhiruar klipin, 24-vjeçarja nuk heziton që të publikojë postime të ndryshme për fansat shtype rekl,am dhe shiko vide,on: