Era Istrefi ia jep zemrën Xherdan Shaqirit, futet në banjo dhe bën foto ‘përvëluese’ vetëm për atë…

I madh e i vogël tha diçka për futbollistët shqiptar që shënuan për kombëtaren e Zvicres në lojën kundër Serbisë, e që e bënë gjestin e shumë komentuar, shqiponjen dy krerëshe.

Era Istrefi edhe më tej po e tregon admirimin për Shaqirin, të cilin e ka postuar sërish në profilin e saj në Instagram, madje ia ka dhënë një zemër.Sht ype ni re kl/a amen me po shte dhe ju ha pen fotot eksl..uzive te Erës të nxehta: