Ermal Fejzullahu mbanë premtimin, do t’i nisë shtëpinë familjes së viktimave të tërmetit nga Gjilani (Video)

Ermal Fejzullahu mbanë premtimin, do t’i nisë shtëpinë familjes së viktimave të tërmetit nga Gjilani.I kontaktuar nga Indeksonline, Ermal Fejzullahu ka bërë të ditur se me shumën e mbledhur, fillimisht do të ndërtohet shtëpia për familjen Abazi nga Gjilani, të cilët humbën 2 djemtë e tyre në Durrës pas shembjes së ndërteses ku ata po qëndronin ja dhe video shtype rekl,am dhe shikojeni vide,on: