Është 40 vjeçe Gjyste Vulaj tregon aftesite e saja ne…

Këngëtarja ekstravagante ka thyer tabutë që nga fillimi i karrierës së saj, vazhdon edhe sot pasionin për muzikën.
Si rrallë herë këngëtarja ka dhënë intervistë në emsionin e mbadites ‘Ftesë në pesë’ në Top Channel.
Këngëtarja ishte thirrur për të folur për këngën e saj më të re që jua ka kushtuar të gjithave femrave ‘Askush si na’ shtype rekl,am dhe shiko vide,on