Është zhdukur Kadri Veseli, familja po e kërkon

Humbi zgjedhjet me 6 tetor të vitit të kaluar. Ende pa u mbushur 5 muaj nga kjo datë ogurzezë, lideri i PDK’së dhe opozitës, Kadri Veseli, ka humbur edhe vet. Herën e fundit ai ishte parë dhe dëgjuar në publik gjatë një polemike në twitter me të dërguarin special të ShBA’ve në Kosovë, ambasadorin Richard Grenell. Nga ajo ditë kur Veseli dhe njeriu i Amerikës u përplasën për Albin Kurtin, gjurmë të këtij të parit nuk janë parë gjëkundi. Per te pare videon shtyp ne rek1am