Exluzive: Fero e pranon që është nda’rë nga Arbenita fillon të qajë

Exluzive: Fero e pranon që është nda’rë nga Arbenita fillon të qajë

Reperi i njohur nga Gjilani, Feronit Shabani apo siç njihet me emrin e artit Fero, tash e sa kohë përflitet për lidhjen me partneren e tij, modelen Arbenita Ismajli.Të njëjtit është raportuar se janë ndarë që disa muaj, megjithëse një konfirmim nga ana e tyre nuk ishte bërë akoma.I pyetur se a është ndarë nga bashkëshortja?, që lë të kuptohej për partneren e tij, një përgjigje nga ai nuk ka munguar, duke thënë vetëm, “Po” ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on: