EXLUZIVE / Ia hakojnë instagramin Feros i publikohet inçizimi me Arbeniten

Fero dje bëri hapjen e studios së re për labelin e tij GANG GANG Entertaiment.Ndonëse nuk u pa në event Arbenita, ajo shihet sot në një video që ka postuar Fero në Instagram. Në këtë video modelja e njohur shihen të jetë duke fjetur në ndërkohë që reperi e poston në Instagramin e tij JA DHE VIDEO EKENI ME POSHTE SHTYPE REKL,AM DHE SHIKOJENI VIDE,ON: