Exluzive : U publikua video e Rinës menjëherë pas s.eksit reagon raperja unë nuk do…

Exluzive : U publikua video e Rinës menjëherë pas s.eksit reagon raperja unë nuk do…

Reperja Rina Balaj ka publikuar një foto në rrjetet sociale pas aktit intim. Këngëtarja shihet krah një mashkulli të mbushur dhe me mjekër.“Foto pas s eksit,”- shkruan reperja krahas postimit.Foto e publikuar nga RinaS’e dimë nëse këtë foto reperja e ka publikuar pa dashje këtë foto, apo ka dashur të ndajë vërtet këtë gjë kaq i ntime me ndjekësit e saj në Instagram shtype rekl,am dhe shiko vide,on