Fansi i flaktë i Dafina Zeqirit, bën tatuazh fytyrën e saj në trup

Fansi i Dafinës e ka bërë tatuazh fytyrën e saj.

Qysh nga fillimet e para të karrierës e edhe sot, Dafina Zeqiri rreth vetes ka mbledhur një numër të madh të fansave, shkruan lajmi.net.

Një prej tyre madje qenka fans i flaktë i saj pasi ka vendosur që ta bëjë tatuazh në trup, fytyrën e këngëtares.$Htipe relameen dhe shiko vid,e,on me poshte.