Fero provokon Arbenitën me një tjetër femër, kush është?

Marrëdhënia e reperit Fero dhe modeles Arbenita u bë një nga më të komentuara këtë vit. E njejta gjë vazhdon pas ndarjes së çiftit. Të dy ata e kanë kuptuar mirë këtë gjë dhe hera herës hedhin thumb-ime për njeri-tjetrin si “ushqim” për media.Ja video e Feros ku e publikoi shtype rekl,am dhe shikojeni me tjetren femer.