Fero zbulon diqka qe i ndodhi me Arbeniten

Fero zbulon diqka qe i ndodhi me Arbeniten

Kohët e fundit kanë qarkulluar shumë lajme rreth nd arjes së çiftit Fero-Arbenita.Por duket se asgjë nuk ka të vërtetë rreth këtyre zërave.Së fundmi ka qenë vetë reperi Fero, i cili ka iro nizuar me këta zëra, duke publikuar një video ku në formë shakaje ai ka shkruar: “Qe me kon e kom tr adhtu Arbeniten” ja dhe video shtype rekl,am dhe shikojeni: