Fillon ‘lufta’ e vërtetë e Kurtit me Serbinë, ja çka do detyrohet Vuçiqi

“Me Kurtin Serbia nuk do ta ketë më shansin që ajo të ketë në bisedimet shqiptaro-serbe, të rolit të dominimit të saj si e kishte me paraardhësit e Kurtit, të cilët, siç ishte politika e mëparshme, dhe sidomos Presidenti Thaçi, i cili është treguar i dobët, tolerant dhe inferior ndaj Beogradit.Per te pare videon e plote shtyp ne rek’lamen me poshte