Fjalët e babait të 23 vjeçarit që ndërroi jetë: Të pritëm me nuse, e jo në arkivol!

Fjalët e babait të 23 vjeçarit që ndërroi jetë: Të pritëm me nuse, e jo në arkivol!

Kanë kaluar tri vite që nga ndarja nga jeta e këngëtarit Ergi Dini. Kujtojmë këtu se ai humbi jetën në një aksident tragjik bashkë me shokun e tij.Babai i këngëtarit të ndjerë ka rrëqethur me disa fjalë që i ka kushtuar birit të tij në një postim në rrjetet sociale.Ai i ka kushtuar një poezi të birit ku mes vargjesh shkruan se nëna e Ergit pret një nuse që nuk do t’i vijë kurrë ja dhe video shtype rekl,am dhe shikoje: