Fjolla Morina: Ndoshta në koncertin e radhës dal “cu llak krejt” edhe ju.. (Video)

Këngëtarja më e përfolur kohët e fundit në Kosovë, Fjolla Morina, është e ftuar në emisionin “Sonte” në T7.

Këngëtarja ka folur për shumë tema dhe njëra ndër to ishte edhe përformancën e saj në koncertin në Skenderaj, për të cilën është përfolur shumë.“Nuk e kam pasur në plan me dal me shtipe relamen meposhte dhe shiko pamjet se cfare thote Fjolla.