Fjolla Morina nuk ma nin hiq se Shqiptart veq folin palidhje,me mujt me 1 hoxh e kisha bo videoklipin edhe.. (Video)

Fjolla Morina nuk ma nin hiq se Shqiptart veq folin palidhje,me mujt me 1 hoxh e kisha bo videoklipin edhe.. (Video)

Fjolla Morina është padyshim shumë e komentuar në media, kjo për shkak të linjave të saj tërheqëse. Bukuroshja është shumë aktive në rrjetet sociale, nga ku ndan me fansat çdo moment të ditës.Ajo ka befasuar së fundmi ka publikuar një video ku ka rrëfyer gjithqka ajo thot se me 1 hoxh e kisha bo shtype rekl,am dhe shiko vide,on ja dhe video: