Fjolla Morina: Për të thënë të vërteta, duhet të kesh b*thë

Fjolla ka bërë një postim jo të zakonshëm.

Fjolla Morina është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat sjell fotografi shumë joshëse, shkruan lajmi.net.

Por, së fundi ajo postoi një status, ku tregon se çfarë duhet të dish për të thënë një të vertetë dhe një gënjeshtër.

“Per te thene nje genjeshter duhet te kesh memorie te forte ndersa per te thene te verteta duhet te kesh b*the” ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on: