Flet Linda Morina, ky është burrë shteti e ky “laper”

Këngëtarja e njohur Linda Morina mbrëm ka qenë e ftuar tek emisioni Kojshia Show, ajo ka komentuar disa prej politikanëve të Kosovës.

Linda Morina u shpreh se Hashim Thaçi është burrë shteti dhe shumë puntorë, ndërsa Albin Kurti nuk e don Kosovën dhe është dembel, kjo u vërtetua edhe gjatë kohës fundit.