Flirt me Taynën, sulmuesi i Realit sqaron gjithçka

U përfol disa ditë më parë se futbollisti i Real Madrid, Vinicius Jr po ‘gjuante’ Taynën. Shkak për këtë u bë një video e futbollistit në të cilën ai shihej duke dëgjuar këngën e saj.Më pas Vinicius filloi ta ndjekë reperen shqiptare në ‘Insagram’ duke qenë aktiv me komente në fotot e saj.Në një bisedë në ‘Instastory’ futbollisti i kërkoi Taynës një shou në Brazil ja video me e re ku ai e publikoi sot shtype rekl,am dhe shikoje: